ATOM365 - bezpečná práce odkukoliv, na jekémkoliv zařízení, kdykoliv.

Koupit licence Microsoft snadno a rychle?

Více jak 83 % organizací po celém světě využívá Microsoft Office. Více jak 1/4 organizací využívá Microsoft Office 365. Platforma ATOM365 přináší snadný způsob, jak získat rychlým, cenově efektivním způsobem licence pro vaši organizaci.
Společnost KPCS CZ za dobu své existence zajistila provoz Office 365 pro více jak 125 000 uživatelů v České republice, EU a USA. CSP (Cloud Solution Provider) je moderní licenční program společnosti Microsoft. Dlouhodobé zkušenosti od zákazníků různých odvětví nám umožňují nabídnout více, nežli pouhou licenci. Řešení problematiky on-premises či cloud - nákupem licencí to teprve začíná.
Zde přichází služby ATOM365, které se zaměřují na práci na jakémkoliv zařízení, kdekoliv, zabezpečeně. Poprvé vaši uživatelé získávají úplnou volnost a vy kompletní kontrolu nad provozem a zabezpečením vašeho IT.

Proč CSP pomocí ATOM365? Co tím získám?

Měsíční nebo roční platby, roční fixace ceny, flexibilní cenotvorba

Díky své celosvětové působnosti jsme schopni nabídnout cenové podmínky pro každého. Program CSP umožňuje měsíční pravidelné platby na základě aktuálního počtu licencí či roční předplatné pro menší počet licencí - nemusíte složitě řešit platby kreditní kartou, máte jeden smluvní vztah s námi. Všechny ceny za licence CSP jsou fixovány na období jednoho roku. V případě změny ceny vám dáme včas vědět, abyste mohli plánovat vaše rozpočty. Naše flexibilní cenotvorba je vhodná pro jednotlivce, pro malé, ale i ty největší organizace na trhu. Ve srovnání se smlouvami Microsoft Enterprise Agreement nabízíme celou řadu benefitů - od podpory až po implementační či adopční služby pro vaše uživatele: využijte vaše licence na maximum.

Snížení, navýšení? Snadno, během pár minut a bez závazku.

Licence v programu CSP lze snadno měnit v průběhu času, jejich počet upravíte velice snadno. Připravený máme "Self-Service" portál, kde licence můžete snadno sami ovládat (platí pro zákazníky nad 50 licencí). Licence nemusí být pouze Office 365 či Microsoft 365, v rámci programu CSP je možné provozovat i služby Microsoft Azure, které jsou pak účtovány na základě skutečné spotřeby prostředků. Mezi řadu našich zákazníků patří také vývojáři - program CSP je nejsnazší cestou, jak zakoupit nástroje Visual Studio.

Žádné vstupní minimum, podpora a fakturace v ČR/EU/USA.

Ať pořizujete jednu licenci, či tisíce, je pouze na vás, s jakým počtem začnete. Pro zakoupení licencí není potřeba kreditní karta, platba je na fakturu, a to v EUR, CZK, či USD. Součástí každého předplatného v rámci CSP je základní podpora spojená se správou licencí. KPCS CZ je jediný partner v regionu střední a východní Evropy, který má autorizaci poskytování licencí pro celou EU a USA, nezáleží tedy, zda jste začínající start-up nebo nadnárodní korporace. I pokud máte tým specialistů, kteří podporují vaše uživatele či technologie, naši experti jsou pro vás připraveni i v režimu 24/7, aby byli schopni podpořit váš interní tým v nepřetržitém bezpečném provozu vaší organizace.

Cloud? Ano, bezpečně a profesionálně.

Cloudové služby se stávají komoditou. Zakoupením licencí vaše cesta teprve začíná. Díky snadnému nasazení je můžete začít využívat během několika minut. Nicméně i zde je zapotřebí bezpečnost. Každý tenant (název pro organizaci v cloudu) je od nás ve výchozím nastavení zabezpečený a odpovídá požadavkům GDPR. Nemusíte se tedy starat o základní bezpečnost - získáváte ji. Pokud bude zapotřebí detailjnějšího nastavení, naši profesionálové jsou vám k dispozici. Od synchronizace on-premises Active Directory (AAD Connect), přes řízení identit, až po jejich zabezpečení pomocí vícefaktorového ověření, či správy (nejen mobilních) zařízení.

Microsoft 365: bezpečná práce odkukoliv, na jakémkoliv zařízení

popis

Microsoft 365 Business

Jsem malá a střední organizace

16,9

Microsoft 365 Enterprise E3

Myslím to s produktivitou a bezpečností vážně

29,5

Microsoft 365 Enterprise E5

Produktivita a bezpečnost na steroidech

54,2
Chci Microsoft 365 hned

Office 365: produktivita kdykoliv

popis

Office 365 Business

Jsem malá a střední organizace

10,5

Office 365 Enterprise E3

Myslím to s produktivitou vážně

19,7

Office 365 Enterprise E5

Produktivita na steroidech

34,4
Chci Office 365 hned

Získat Microsoft 365 nebo Office 365 ihned?