ATOM365 - bezpečná práce odkukoliv, na jekémkoliv zařízení, kdykoliv.

Vzdělání je něco, co nám nikdy nikdo nevezme. Myslíme i na budoucí generace a přinášíme snadný způsob, jak získat moderní nástroje, pro moderní výuku. Pro zaměstnance, pedagogický personál, ale i studenty.
Náš program pro vzdělávací instituce, od základního vzdělávání, přes střední, až po vysoké školy přináší flexibilní způsob získání Microsoft licencí.

Microsoft CSP pro vzdělávací instituce

Bezpečně do školy a pro školy
Moderní svět se mění každým dnem. Rádi bychom pomohli nadcházejícím generacím získat kvalitní vzdělání za podpory informačních technologií. Uživatelé, a zvláště pak děti, jsou v moderním světě těmi nejzranitelnějšími.
K dispozici jsou i licence, které vás nestojí ani korunu (Office 365 A1) a pokročilé funkce získáváte řádově již za cenu jednoho oběda pro studenta. Takový software může student využívat i na domácím počítači. Zeptejte se na vaše možnosti ještě dnes.
My v KPCS CZ máme zkušenosti s bezpečností i u těch největších organizací na světě, o čemž svědčí i autorizace prodeje CSP licenci v celé EU a USA. Pro vzdělávací instituce máme připravenou celou řadu programů, které napomohou zvýšení IT znalostí a bezpečnosti nejenom vlastního IT, ale i povědomí o bezpečnosti u studentů.

Získejte výhody cloudových licencí ještě dnes.